2024-04-09

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego

"KOLOROWE SKARPETKI NIE DO PARY"

Jak co roku 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa, którego symbolem są skarpetki nie do pary. Od wielu lat na całym świecie akcja cieszy się dużą popularnością.

Z tej okazji nasza szkoła zorganizowała konkurs plastyczny „KOLOROWE SKARPETKI NIE DO PARY”. Celem i założeniem konkursu było uświadomienie potrzeby tolerancji i szacunku wobec osób z zespołem Downa, propagowanie idei poszanowania drugiego człowieka oraz rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej uczniów.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Ilość prac była naprawdę imponująca, a skarpetki przepiękne i pomysłowe.

Oto zwycięzcy:

Kategoria wiekowa- oddział przedszkolny:

I miejsce- Martyna Branewska

I miejsce – Zuzanna Rataj

Wyróżnienie – Michał Dziwura

Kategoria- klasy I-III

I miejsce – Antonina Kryń kl.IIb

I miejsce – Natalia Gajewska kl. IIIb

II miejsce – Piotr Maciocha kl. IIa

II miejsce- Karol Furmanek kl. IIIc

III miejsce – Zuzanna Grzyb – kl.Ic

III miejsce Michał Nienajadło kl.IIb

Wyróżnienie:

Izabela Szmiga kl. IIb

Jan Budzyński kl. IIb

Aleksander Żuk kl. Ic

Antoni Kubik kl. Ib

Joel Fil kl. IIIb

Krystian Kapica kl. IVa

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie wspaniałych prac.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

• Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "KOLOROWE SKARPETKI NIE DO PARY"