2023-04-26

W obchody Dnia Ziemi włączyli się również uczniowie z zespołów edukacyjno- terapeutycznych. 24 kwietnia wzięli udział w turnieju sportowo- ekologicznym, którego celem było połączenie wiedzy ekologicznej ze wspólną zabawą.
   Wykazali się oni znajomością segregowania odpadów, rozpoznawali rośliny i zwierzęta, układali ekologiczne puzzle. Zawodnicy rywalizowali również w konkurencjach sportowych, w których wykorzystywane były np. plastikowe butelki, rolki po ręcznikach papierowych.
   Uczniowie z zespołu edukacyjno- terapeutycznego licznie uczestniczyli w zmaganiach i wykazali się wiedzą, kreatywnością i umiejętnościami. Był to dla nich wspaniały dzień, który zaowocuje wrażliwością i mądrym postępowaniem wobec naszej planety. Na zakończenie uczniowie otrzymali Dyplomy Przyjaciela Ziemi oraz drobne upominki.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniamy kopiowania i powielania treści bez zgody administratora strony.

• Turniej sportowo- ekologiczny w zespołach edukacyjno- terapeutycznych