2023-04-27

Obchody Światowego Dnia Ziemi zainicjowały wiele ciekawych działań. Jednym z nich były warsztaty ekologiczne przeprowadzone w klasach IV, których celem było rozpowszechnianie wiedzy nt. ochrony środowiska naturalnego. Dodatkową aktywnością dla chętnych uczniów było stworzenie plakatu według własnego pomysłu. Plakaty o tematyce ekologicznej wykonali także uczniowie klas V na lekcji plastyki. Wszyscy wykazali się kreatywnością, ciekawymi pomysłami, wykorzystując do prac różnego rodzaju materiały plastyczne.

Mamy nadzieję, że czas poświęcony na realizację tych działań, zaangażowanie oraz uzyskana wiedza przyczyni się do codziennej troski o nasze środowisko naturalne.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniamy kopiowania i powielania treści bez zgody administratora strony.

• Kreatywnie na Dzień Ziemi